Přenosný zpomalovací práh Signus PSP2 je určen pro dočasné snížení rychlosti vozidel na hodnotu do 25 km/h. Používá se především v pracovních zónách, na staveništích nebo při údržbě komunikací, kde je třeba zajistit bezpečný provoz bez nutnosti trvalé instalace.
Díky protiskluzové gumové základně ve stylu waffle se práh pevně drží na vozovce i při průjezdu těžkých vozidel. Vrchní část z odolného žlutého plastu zajišťuje výbornou viditelnost i za zhoršených světelných podmínek. Pro ještě větší bezpečnost je práh vybaven reflexními ploškami.
Jeho nízká hmotnost a možnost rychlé instalace bez nářadí z něj dělají ideální řešení pro dočasné použití na různých typech komunikací. Dodává se v praktické přepravní tašce.
| vlastnost | reflexní, zpomalovací, ochranná, přenosná |
|---|---|
| barva | žlutá |
| délka | 300 cm |
| šířka | 25 cm |
| výška | 4,5 cm |
| model | Portable |
| typ | 25 km/h |