Ochranné pracovní pomůcky

Obuv kotníkova DRAGO S1 pérko s ocelovou špicí, PU/guma, černá

840,00 Kč
Kotníková obuv s krytou pružinkou, celokožená

Textilní rukavice SAWA

11,00 Kč
Pletená bezešvá rukavice s pružnou manžetou.

Rukavice SOLO, máčené v polyuretanu

13,00 Kč
Rukavice s konci prstů máčenými v polyuretanu. Doporučené použití: montáž, kontrola a balení malých součástek v suchém prostředí. Odvětví: automobilový průmysl, elektronika, logistika a skladování.


Povrstvené rukavice BRITA, bílé

19,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty máčenými v polyuretanu. Doporučené použití: montáž, kontrola a balení malých součástek v suchém nebo lehce zaolejovaném prostředí. Odvětví: automobilový průmysl, elektronika, logistika a skladování.

Povrstvené rukavice JOKI, modré

19,00 Kč
Rukavice polomáčené v modrém nitrilu s úpletovou manžetou. Doporučené použití: olejnaté prostředí, práce s PHM. Odvětví: strojírenství, zemědělství, čerpací stanice.

Povrstvené rukavice BRITA BLACK, černé

20,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty máčenými v polyuretanu. Doporučené použití: montáž, kontrola a balení malých součástek v suchém nebo lehce zaolejovaném prostředí, mechanici v autoservisech. Odvětví: automob. průmysl, lehký průmysl.

Povrstvené rukavice NINA

20,00 Kč
Rukavice s velurovou úpravou interiéru a reliéfním vzorkem. Doporučené použití: úklidové práce.

Rukavice BRITA DOTS, máčené v PU a PVC terčíky

21,00 Kč
Pletené bezešvé rukavice s PVC terčíky v dlani a tenkou vrstvou polyuretanu v dlani a na prstech. Doporučené aplikace: automobilový průmysl, elektronika, logistika, skladování, montáž a balení malých součástek, zahrada, úkony lehké montáže.

Povrstvené rukavice COLCA, šedo-modré

22,00 Kč
Pletené rukavice povrstvené latexem. Doporučené použití: manipulace se zbožím, pomocné práce ve stavebnictví. Odvětví: stavebnictví, logistika, lehký průmysl, skladová manipulace.

Rukavice CXS ARBOL, máčené v latexu

22,00 Kč
Bezešve rukavice ze smyčkove bavlny, . povrstveny latexem s protiskluzovou upravou pro lepši uchop a manipulaci.

Rukavice LEIVA, máčené v PU

23,00 Kč
Pletené bezešvé rukavice s potiskem, dlaně a prsty povrstveny polyuretanem, pružná manžeta. Baleny s blistrem. Doporučené aplikace: zahrada, hobby, zemědělství, úkony lehké montáže.

Povrstvené rukavice CERRO, modro-šedé

24,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty povrstvenými hladkým nitrilem. Doporučené použití: práce ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí. Odvětví: stavebnictví, automobilový průmysl, lehký průmysl, skladová manipulace.

Rukavice FIDO, máčené v nitrilu

24,00 Kč
Rukavice s potiskem, dlaň a prsty máčené v nitrilu. Doporučené použití: zahrada, hobby.

Povrstvené rukavice ROXY, žluto-zelené

26,00 Kč
Pletené rukavice povrstvené latexem. Doporučené použití: manipulace se zbožím, pomocné práce na staveništi. Odvětví: skladování a logistika, lehký průmysl, stavebnictví.

Tkaničky, kulaté, hnědé

30,00 Kč
Tkaničky do pracovní obuvi, kulaté.

Tkaničky, kulaté, pískové

30,00 Kč
Tkaničky do pracovní obuvi, kulaté.

Vložky do bot

30,00 Kč
Běžné vložky do obuvi.

Povrstvené rukavice ANSELL ECONOHANDS PLUS

30,00 Kč
Rukavice povrstvené latexem, provedení úchopu: rybí šupiny, Délka rukavice: 30,5 cm, tloušťka: 0,35 mm. Doporučené použití: úklid, údržba. Odvětví: údržbářské služby. Materiál: latex, podšívka - česaná bavlna.

Povrstvené rukavice ABRAK, bílo-šedé

30,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty povrstvenými nitrilovou pěnou. Doporučené použití: práce ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí. Odvětví: stavebnictví, lehký průmysl.

Povrstvené rukavice BLANCHE, bílo-oranžové

30,00 Kč
Rukavice ze směsového úpletu, dlaň a prsty povrstveny latexem. Doporučené použití: obecná manipulace, logistika a skladování.


Kyselinovzdorné rukavice MAPA VITAL ECO

32,00 Kč
Kyselinovzdorné rukavice s velurovou úpravou interiéru a reliéfním vzorkem. Délka rukavice 30,5 cm, tloušťka 0,35 mm. Doporučené použití: montáž malých dílů bez oleje a tuku, běžné úklidové práce. Odvětví: strojírenský a potravinářský průmysl.

Sklo do svářečské kukly, tmavé, 90x110 mm

35,00 Kč
Tmavé, zasazené do svářečské kukly slouží k ochraně zraku před účinky záření při svařování, rozměr: 90x110 mm. Vhodné pro svařování elektrickým obloukem, případně plazmatické svařování.

© 2009-2018   Všechna práva vyhrazena.
Zobrazují se ceny včetně DPH
23. 11. 2020