Pracovní rukavice

1 2 3 4 5 ... 7 Další Další strana

Povrstvené rukavice BRITA, bílé

19,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty máčenými v polyuretanu. Doporučené použití: montáž, kontrola a balení malých součástek v suchém nebo lehce zaolejovaném prostředí. Odvětví: automobilový průmysl, elektronika, logistika a skladování.

Povrstvené rukavice BRITA BLACK, černé

20,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty máčenými v polyuretanu. Doporučené použití: montáž, kontrola a balení malých součástek v suchém nebo lehce zaolejovaném prostředí, mechanici v autoservisech. Odvětví: automob. průmysl, lehký průmysl.

Kombinované rukavice TALE

42,00 Kč
Rukavice s úpletovou manžetou. Odvětví: autoservisy, logistika a přeprava, stavebnictví.

Povrstvené rukavice JOKI, modré

19,00 Kč
Rukavice polomáčené v modrém nitrilu s úpletovou manžetou. Doporučené použití: olejnaté prostředí, práce s PHM. Odvětví: strojírenství, zemědělství, čerpací stanice.

Kombinované rukavice TECHNIK, červeno-bílé

90,00 Kč
Rukavice se suchým zipem na zápěstí. Odvětví: autoservisy, logistika a přeprava, stavebnictví.

Rukavice SOLO, máčené v polyuretanu

13,00 Kč
Rukavice s konci prstů máčenými v polyuretanu. Doporučené použití: montáž, kontrola a balení malých součástek v suchém prostředí. Odvětví: automobilový průmysl, elektronika, logistika a skladování.

Protipořezové rukavice CITA, šedé

102,00 Kč
Protipořezové rukavice s dlaněmi a prsty máčenými v polyuretanu. Odolnost proti řezu 3. Doporučené použití: manipulace s ostrými předměty. Odvětví: automobil. průmysl, logistika a skladování.

Kombinované rukavice TECHNIK ECO, černo-bílé

85,00 Kč
Rukavice se hřbetem z černého pružného úpletu. Doporučené použití: určeno pro suchá i lehce vlhká prostředí. Odvětví: stavebnictví, pneuservisy, logistika a přeprava.

Povrstvené rukavice NINA

20,00 Kč
Rukavice s velurovou úpravou interiéru a reliéfním vzorkem. Doporučené použití: úklidové práce.

Kombinované rukavice TECHNIK PLUS, černo-bílé

87,00 Kč
Rukavice se hřbetem z pružného úpletu. Doporučené použití: určeno pro suchá i lehce vlhká prostředí. Odvětví: stavebnictví, pneuservisy, logistika a přeprava.

Povrstvené rukavice ROXY, žluto-zelené

26,00 Kč
Pletené rukavice povrstvené latexem. Doporučené použití: manipulace se zbožím, pomocné práce na staveništi. Odvětví: skladování a logistika, lehký průmysl, stavebnictví.

Rukavice WAYNA, máčené v latexu s pískovou úpravou

42,00 Kč
Bezešvé rukavice z měkčeného úpletu, dlaň a prsty povrstveny latexem s pískovou úpravou.

Textilní rukavice SAWA

11,00 Kč
Pletená bezešvá rukavice s pružnou manžetou.

Povrstvené rukavice ABRAK, bílo-šedé

30,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty povrstvenými nitrilovou pěnou. Doporučené použití: práce ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí. Odvětví: stavebnictví, lehký průmysl.

Povrstvené rukavice ALVAROS, červeno-černé

42,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty máčenými v Nitrilu a s pískovanou úpravou pro lepší úchop. Doporučené použití: Obecná manipulace, logistika a skladování.

Jednorázové rukavice MOSE, vinylové

289,00 Kč
Jednorázové rukavice, lehce pudřené, bal 100 ks. Doporučené použití: laboratoře, úklidové práce.

Protipořezové rukavice CITA II, šedé

105,00 Kč
Bezešvé protipořezové rukavice s odolností proti řezu 4, s dlaněmi a prsty máčenými v polyuretanu. Vynikající odolnost proti oděru a pořezání ostřím.

Rukavice TECHNIK A, kombinované, modro-bílé

95,00 Kč
Kombinované vysoce kvalitní rukavice se suchým zipem na zápěstí.

Povrstvené rukavice CERRO, modro-šedé

24,00 Kč
Rukavice s dlaněmi a prsty povrstvenými hladkým nitrilem. Doporučené použití: práce ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí. Odvětví: stavebnictví, automobilový průmysl, lehký průmysl, skladová manipulace.

Neoprénové rukavice MAPA TECHNIK-MIX

62,00 Kč
Rukavice s velurovou úpravou interiéru a reliéfním vzorkem. Délka rukavice: 32 cm, tloušťka: 0,60 mm. Doporučené použití: sprejování, průmyslová čištění, údržba. Odvětví: automobilový/strojírenský průmysl.

Povrstvené rukavice BLANCHE, bílo-oranžové

30,00 Kč
Rukavice ze směsového úpletu, dlaň a prsty povrstveny latexem. Doporučené použití: obecná manipulace, logistika a skladování.

Kyselinovzdorné rukavice MAPA VITAL ECO

32,00 Kč
Kyselinovzdorné rukavice s velurovou úpravou interiéru a reliéfním vzorkem. Délka rukavice 30,5 cm, tloušťka 0,35 mm. Doporučené použití: montáž malých dílů bez oleje a tuku, běžné úklidové práce. Odvětví: strojírenský a potravinářský průmysl.

Povrstvené rukavice NAPA, šedo-černé

43,00 Kč
97 % nylon, 3 % elastan - Spandex, dlaň a prsty povrstvené nitrilovou pěnou s prodyšnou úpravou MICROFOAM a s PU terčíky na vodní bázi.

Rukavice LEIVA, máčené v PU

23,00 Kč
Pletené bezešvé rukavice s potiskem, dlaně a prsty povrstveny polyuretanem, pružná manžeta. Baleny s blistrem. Doporučené aplikace: zahrada, hobby, zemědělství, úkony lehké montáže.


1 2 3 4 5 ... 7 Další Další strana
© 2009-2018   Všechna práva vyhrazena.
Zobrazují se ceny včetně DPH
27. 1. 2021