Dezinfekční prostředky

Savo Prim Svěží vůně 1,2 l

65,00 Kč
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek účinně vyčistí a vydezinfikuje. Univerzální čistič vhodný i do domácnosti s domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje bakterie, viry, kvasinky a plísně.


Sonet - univerzální čistič 5 l

91,00 Kč
Univerzální čistič povrchů


Sanytol univerzální čistič - sprej

91,00 Kč
Na všechny povrchy. Odstraňuje 99,99 % bakterií, plísní a virů. Bez chlóru. 500 ml.


Sanytol na podlahy

150,00 Kč
Na podlahy a tvrdé plochy. Odstraňuje 99,99 % bakterií, plísní a virů. Bez chlóru. 1000 ml.


Krystal Pine Sanan

49,00 Kč
Vysoce účinný čistící prostředek s dezinfekčním (zničí všechny bakterie) a bělícím účinkem. Synergický účinek směsi tenzidů a přísady s bělícími vlastnostmi předurčuje tento výrobek k širokému použití.


Krystal Pine Sanan 5 l

240,00 Kč
Vysoce účinný čistící prostředek s dezinfekčním (zničí všechny bakterie) a bělícím účinkem. Synergický účinek směsi tenzidů a přísady s bělícími vlastnostmi předurčuje tento výrobek k širokému použití. 5 litrů.


Krystal Sanan klasik

33,00 Kč
Krystal Sanan KLASIK je dezinfekční přípravek s obsahem chlóru, který spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry. Odstraňuje pachy, odbarvuje a bělí textilie. 1 litr


Krystal Sanan klasik 5 l

118,00 Kč
Krystal Sanan KLASIK je dezinfekční přípravek s obsahem chlóru, který spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry. Odstraňuje pachy, odbarvuje a bělí textilie. 5 litrů


Krystal Sanan proti plísním 1 l sprej

50,00 Kč
Tekutý prostředek, který je určený k dezinfekci a současně i k mytí ploch a předmětů v potravinářství, stravovacích provozech, zdravotnictví a v dalších činnostech epidemiologicky závažných. Balení 1 litr.


Krystal Sanan proti plísním 1 l

49,00 Kč
Tekutý prostředek, který je určený k dezinfekci a současně i k mytí ploch a předmětů v potravinářství, stravovacích provozech, zdravotnictví a v dalších činnostech epidemiologicky závažných. Náhradní náplň1 litr.


Krystal Sanan proti plísním 5 l

126,00 Kč
Tekutý prostředek, který je určený k dezinfekci a současně i k mytí ploch a předmětů v potravinářství, stravovacích provozech, zdravotnictví a v dalších činnostech epidemiologicky závažných. 5 litrů.


Savo Original 1,2

54,00 Kč
Dezinfekční přípravek SAVO spolehlivě likviduje viry, bakterie, řasy a nižší houby. Odstraňuje pachy, odbarvuje, bělí textilie a dřevo. Objem -1,2litr.


Savo original 4 kg

210,00 Kč
Dezinfekční přípravek SAVO spolehlivě likviduje viry, bakterie, řasy a nižší houby. Odstraňuje pachy, odbarvuje, bělí textilie a dřevo. 4 kg.


© 2009-2018   Všechna práva vyhrazena.
Zobrazují se ceny včetně DPH
4. 3. 2021