Prostředky na mytí podlah

Ladi univerzální

31,00 Kč
Prostředek na mytí nádobí, obkladaček a podlah s květinovou parfemací. Vhodný nejen pro domácí použití. Obsah 1 L

Doporučujeme

Ladi Plus mýdlový čistič

50,00 Kč
Účinně čistí, osvěžuje, ošetřuje, odstraňuje prach a vrací ztracený lesk všem typům dřevěných povrchů ( plovoucím podlahám, parketám, dveřím, rámům, nábytku, stolům, ... ). Obsahuje kokosové mýdlo. Obsah 1 l.


Krystal mýdlový čistič

39,00 Kč
Přípravek na podlahu s obsahem včelího vosku pro dokonalé čištění a ochranu povrchů dřevěných a plovoucích podlah. Mytí podlah beze šmouh. Efekt lesklých ploch.


Krystal podlahy

42,00 Kč
Přípravek na podlahu s obsahem Alfalkoholu pro dokonalé čištění a ochranu všech nesavých povrchů včetně plovoucích podlah. Mytí podlah beze šmouh – efekt lesklých ploch. Zvýšená mycí síla Alfaalkoholu. 750 ml.


Krystal univerzální 750 ml

29,00 Kč
Velmi praktický pomocník v každé domácnosti. Je určený pro každodenní úklid. Svým složením je vhodný pro úklid různých druhů špíny a nečistot. 750 ml.


Krystal mýdlový čistič 5 l

193,00 Kč
Přípravek na podlahu s obsahem včelího vosku pro dokonalé čištění a ochranu povrchů dřevěných a plovoucích podlah. Mytí podlah beze šmouh. Efekt lesklých ploch. 5 l


Krystal podlahy 5 l

158,00 Kč
Přípravek na podlahu s obsahem Alfalkoholu pro dokonalé čištění a ochranu všech nesavých povrchů včetně plovoucích podlah. Mytí podlah beze šmouh – efekt lesklých ploch. Zvýšená mycí síla Alfaalkoholu. 5 litrů.


Krystal univerzální 5l

123,00 Kč
Velmi praktický pomocník v každé domácnosti. Je určený pro každodenní úklid. Svým složením je vhodný pro úklid různých druhů špíny a nečistot. 5 litrů.


Ladi na podlahu 5 kg

120,00 Kč
Universální přípravek na mytí podlah a podlahových krytin. Příjemná květinová vůně. Balení 5 kg.


© 2009-2018   Všechna práva vyhrazena.
Zobrazují se ceny včetně DPH
4. 3. 2021