Ochrana zraku

Svářečské brýle OKULA B-V 24 SVAR

398,09 Kč
Uzavřené, nepřímá ventilace, očnice s čirými zorníky, sklopný rám se svářečskými filtry. Vhodné na pájení, svařování, řezání kovů plamenem.


Sklo do svářečské kukly, tmavé, 90x110 mm

35,09 Kč
Tmavé, zasazené do svářečské kukly slouží k ochraně zraku před účinky záření při svařování, rozměr: 90x110 mm. Vhodné pro svařování elektrickým obloukem, případně plazmatické svařování.

Svářečské brýle OKULA B-B 40 SVAR

272,25 Kč
Boční kryty, nastavitelný úhel zorníku a délka postranic. Vhodné na pájení, svařování, řezání kovů plamenem.

Sklo do svářečských brýlí, čiré, průměr 50 mm

7,26 Kč
Nevykazuje optické deformace při průhledu, odolává běžně používaným kapalinám, průměr: 50mm, tloušťka: 2mm. Vhodné pro ochranu svářečského filtru před usazováním kapiček kovu při svařování.


Sklo do svářečské kukly, čiré, 90x110 mm

8,35 Kč
Čiré, nevykazuje optické deformace při průhledu, odolává běžně používaným kapalinám, rozměr: 90x110 mm, tloušťka: 2 mm. Vhodné pro ochranu svářečského filtru před usazováním kapiček kovu při svařování.Ochranná fólie do svářečské kukly

18,15 Kč
Ochranná fólie do svářečské kukly, rozměr: 110x90 mm.


CXS šňurka na krk

19,96 Kč
Kulatá, textilní.CXS sáček na brýle

30,25 Kč
Textilní, šňůrka na stáhnutí, rozměr: 20x11cm.Ochranné brýle CXS VISITOR, čirý zorník

83,49 Kč
Přímé větrání, vhodné i přes dioptrické brýle. Vhodné pro návštěvy, brigádníky.


Ochranné brýle CXS VITO, uzavřené, čirý zorník

90,75 Kč
Uzavřené, přímé větrání, nastavitelná páska. Vhodné na vrtání, broušení


Ochranné brýle CXS KID, žlutý zorník

95,59 Kč
Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt. Vhodné pro krátkodobé a pomocné činnosti pod umělým osvětlením a v šeru, pro řidiče za snížené vidtelnosti.


Ochranné brýle CXS ROY, čirý zorník

95,59 Kč
Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt. Vhodné pro krátkodobé a pomocné činnosti v neprašném prostředí.


Ochranné brýle CXS SPARK, kouřový zorník

95,59 Kč
Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt. Vhodné pro krátkodobé a pomocné činnosti ve venkovním prostředí, vhodné pro řidiče.


Ochranné brýle CXS VENTI, uzavřené, čirý zorník

95,59 Kč
Uzavřené, nepřímé větrání, nastavitelná páska. Použití: vrtání, broušení, prašné provozy.


Brýle CXS LYNX, kouřový zorník

107,69 Kč
Ultralehké - 22 g, bez kovových částic, integrovaný chránič obočí, zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole, zorník odolný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: venkovní prostředí, řidiči, sport.


Brýle CXS LYNX, žlutý zorník

107,69 Kč
Ultralehké - 22 g, bez kovových částic, integrovaný chránič obočí, zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole, zorník ododlný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: činnosti pod umělým osvětlením, v šeru


Ochranné brýle CXS LYNX, čirý zorník

107,69 Kč
Ultralehké - 22 g, bez kovových částic, integrovaný chránič obočí, zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole, zorník odolný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: činnosti v neprašném prostředí.


Brýle CXS JAGUAR, čirý zorník

114,95 Kč
Uzavřené, pohodlné a pružné, nepřímé větrání v horní a spodní části, univerzální nosník pro dokonalou těsnost, elastická, měkká a široká nastavitelná páska, vhodné přes dioptrické brýle. Vhodné pro autolakovny, lehký chemický průmysl, broušení.


Brýle CXS-OPSIS ALAVO, čiré

119,79 Kč
Ultralehké bezobroučkové brýle s pevnou délkou postranic vážící 24 g. Zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole. Vhodné pro dlouhodobé nošení. Vyrobeny v jednoduchém a stylovém designu. Kvalitní polykarbonát, ze kterého je vyr


Brýle CXS-OPSIS ALAVO, kouřové

119,79 Kč
Ultralehké bezobroučkové brýle s pevnou délkou postranic vážící 24 g. Zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole. Vhodné pro dlouhodobé nošení. Vyrobeny v jednoduchém a stylovém designu. Kvalitní polykarbonát, ze kterého je vyr


© 2009-2018   Všechna práva vyhrazena.
Zobrazují se ceny včetně DPH
8. 12. 2022