Ochrana zraku

Svářečské brýle OKULA B-V 24 SVAR

302,50 Kč
Uzavřené, nepřímá ventilace, očnice s čirými zorníky, sklopný rám se svářečskými filtry. Vhodné na pájení, svařování, řezání kovů plamenem.

Sklo do svářečské kukly, tmavé, 90x110 mm

35,09 Kč
Tmavé, zasazené do svářečské kukly slouží k ochraně zraku před účinky záření při svařování, rozměr: 90x110 mm. Vhodné pro svařování elektrickým obloukem, případně plazmatické svařování.

Svářečské brýle OKULA B-B 40 SVAR

211,75 Kč
Boční kryty, nastavitelný úhel zorníku a délka postranic. Vhodné na pájení, svařování, řezání kovů plamenem.


Sklo do svářečské kukly, čiré, 90x110 mm

7,02 Kč
Čiré, nevykazuje optické deformace při průhledu, odolává běžně používaným kapalinám, rozměr: 90x110 mm, tloušťka: 2 mm. Vhodné pro ochranu svářečského filtru před usazováním kapiček kovu při svařování.


Sklo do svářečských brýlí, čiré, průměr 50 mm

7,26 Kč
Nevykazuje optické deformace při průhledu, odolává běžně používaným kapalinám, průměr: 50mm, tloušťka: 2mm. Vhodné pro ochranu svářečského filtru před usazováním kapiček kovu při svařování.


Ochranná fólie do svářečské kukly

18,15 Kč
Ochranná fólie do svářečské kukly, rozměr: 110x90 mm.


CXS šňurka na krk

19,96 Kč
Kulatá, textilní.
CXS sáček na brýle

30,25 Kč
Textilní, šňůrka na stáhnutí, rozměr: 20x11cm.


Ochranné brýle CXS VISITOR, čirý zorník

66,55 Kč
Přímé větrání, vhodné i přes dioptrické brýle. Vhodné pro návštěvy, brigádníky.


Ochranné brýle CXS VITO, uzavřené, čirý zorník

78,65 Kč
Uzavřené, přímé větrání, nastavitelná páska. Vhodné na vrtání, broušení


Ochranné brýle CXS KID, žlutý zorník

83,49 Kč
Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt. Vhodné pro krátkodobé a pomocné činnosti pod umělým osvětlením a v šeru, pro řidiče za snížené vidtelnosti.


Ochranné brýle CXS ROY, čirý zorník

83,49 Kč
Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt. Vhodné pro krátkodobé a pomocné činnosti v neprašném prostředí.


Ochranné brýle CXS SPARK, kouřový zorník

83,49 Kč
Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt. Vhodné pro krátkodobé a pomocné činnosti ve venkovním prostředí, vhodné pro řidiče.Brýle CXS LYNX, kouřový zorník

90,75 Kč
Ultralehké - 22 g, bez kovových částic, integrovaný chránič obočí, zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole, zorník odolný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: venkovní prostředí, řidiči, sport.


Brýle CXS LYNX, žlutý zorník

90,75 Kč
Ultralehké - 22 g, bez kovových částic, integrovaný chránič obočí, zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole, zorník ododlný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: činnosti pod umělým osvětlením, v šeru


Ochranné brýle CXS VENTI, uzavřené, čirý zorník

95,59 Kč
Uzavřené, nepřímé větrání, nastavitelná páska. Použití: vrtání, broušení, prašné provozy.


Brýle CXS FOSSA, kouřový zorník

102,85 Kč
Polykarbonátové brýle se štíhlými pružnými postranicemi nezpůsobující tlak a možností nastavení úhlu zorníku.


Ochranné brýle CXS LYNX, čirý zorník

102,85 Kč
Ultralehké - 22 g, bez kovových částic, integrovaný chránič obočí, zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole, zorník odolný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: činnosti v neprašném prostředí.


Držák štítu H867

119,79 Kč
Včetně odnímatelného adaptéru, držák s adaptérem umožňuje připnout polykarbonátový nebo drátěný štít k přilbě, bez adaptéru je možné jej použít spolu s přilbou, mušlovými chrániči sluchu a štítem. Vhodné pro zahradní práce, lesnictví.


Brýle CXS-OPSIS ALAVO, kouřové

127,05 Kč
Ultralehké bezobroučkové brýle s pevnou délkou postranic vážící 24 g. Zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole. Vhodné pro dlouhodobé nošení. Vyrobeny v jednoduchém a stylovém designu. Kvalitní polykarbonát, ze kterého je vyr


© 2009-2018   Všechna práva vyhrazena.
Zobrazují se ceny včetně DPH
18. 10. 2021